Виконання АТ «Укрзалізниця» вимог законодавства

Олександр Рудомовський

Доброго дня!

Відповідно до пункту п’ятого Порядку оприлюднення інформації про діяльність державних унітарних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, а також господарських товариств, 50 і більше відсотків акцій (часток) яких належать господарським товариствам, частка держави в яких становить 100 відсотків, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 09.11.2016 № 1067:
голова виконавчого органу господарського товариства визначає з числа працівників підприємства, господарського товариства особу, відповідальну за технічне забезпечення процесу оприлюднення інформації про підприємство, господарське товариство.
Керівник суб’єкта управління визначає особу, відповідальну за технічне забезпечення оприлюднення інформації, що надається підприємством, господарським товариством для оприлюднення на офіційному веб-сайті суб’єкта управління відповідно до вимог цього Порядку.
Враховуючи, що управління корпоративними правами держави стосовно Товариства здійснює Кабінет Міністрів України, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Скан-копію внутрішнього розпорядчого документу АТ «Укрзалізниця» про призначення особи, яка відповідальна за технічне забезпечення процесу оприлюднення інформації про товариство .
2. Структуру, принципи формування і розмір винагороди голови та членів правління АТ «Укрзалізниця», членів наглядової ради, включаючи компенсаційні пакети і додаткові блага, які вони отримують (або на отримання яких мають право) під час виконання посадових обов’язків, а також у зв’язку із звільненням (вид інформації, яка відповідно до 90 ст. Господарського кодексу України підлягає обов’язковому оприлюдненню).
3. Чи оприлюднює АТ «Укрзалізниця», як розпорядник інформації, набори даних, передбачених Положенням про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835.
4 Надати посилання, з офіційного веб-сайту АТ «Укрзалізниця», на набори даних у формі відкритих даних.

З повагою,

Олександр Рудомовський

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

ВІДПОВІДЬ У ВКЛАДЕНОМУ ФАЙЛІ

показати цитоване

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

ВІДПОВІДЬ У ВКЛАДЕНОМУ ФАЙЛІ

показати цитоване

Прес-служба АТ«Укрзалізниця»,

1 Attachment

Прес-служба АТ«Укрзалізниця»,

4 Attachments

 

 

[1]cid:16fd24a2b11ad7999131

ֲ « ˲»

_______________________________________________________________________________________

   

[2]. , 5    

[3]. -150           : +380 (44) 465 21 76,
 
03680   -mail: [5][email address]

[4]www.uz.gov.ua  

                 
, . , - , , , , . ,  . «» , , - .

 

 

References

Visible links
2. https://www.google.com/maps/search/%D0%B...
3. https://www.google.com/maps/search/%D0%B...
4. http://www.uz.gov.ua/
5. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Олександр Рудомовський

Доброго дня!
Щодо відповіді АТ «Укрзалізниця» на інформаційний запит.

По першому питанні щодо призначення особи, яка відповідальна за технічне забезпечення процесу оприлюднення інформації про товариство, - відповідь надана не по суті.
Запит був про відповідальну ОСАБУ яка забезпечує процес оприлюднення інформації про товариство.
У наданому наказі затверджується склад комісії з питань організації збору, підготовки та оприлюднення наборів відкритих даних та вказано структурний підрозділ товариства відповідальний за НАПРАВЛЕННЯ підготовлених наборів даних до МІУ.

Щодо другого питання.
Запит був про структуру, принципи формування і розмір винагороди голови та членів правління АТ «Укрзалізниця», членів наглядової ради, включаючи компенсаційні пакети і додаткові блага, які вони отримують (або на отримання яких мають право) під час виконання посадових обов’язків, а також у зв’язку із звільненням.
Відповідь надана не по суті та суперечить частині 6 статті 6 Закону «Про доступ до публічної інформації»
«6. Не належать ДО ІНФОРМАЦІЇ З ОБМЕЖЕНИМ ДОСТУПОМ відомості, зазначені у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поданій відповідно до Закону України "Про запобігання корупції", крім відомостей, зазначених в абзаці четвертому частини першої статті 47 вказаного Закону» та зазначає, що інформація по суті запиту є відкритою та ЗНАХОДИТЬСЯ У ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ В Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Враховуючи, що відповідь розпорядника інформації АТ «Укрзалізниця» надана не по суті та з посиланням на те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, керуючись частиною 6 статті 22 Закону «Про доступ до публічної інформації, вважаю, що товариство неправомірно відмовило мені в наданні інформації.

З повагою,

Олександр Рудомовський