Вихід з громадянства України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дмитро Єлісєєв, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дмитро Єлісєєв

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я, Єлісєєв Дмитро Сергійович, 09.06.1987 року народження (місце народження Казахстан, м. Шахтинськ), внутрішній паспорт України НМ164316, подав на розгляд клопотання про вихід з громадянства до Генерального Консульства України у Мюнхені у Федеративній Республіці Німеччина 18.12.2019 року (номер 532/1-706).
Прошу надати мені інформацію стосовно розгляду мого клопотання виходу з громадянства:

1. Чи відомо коли буде Президент приймати рішення по моєму клопотанню про вихід з громадянства, яке вже було розглянуто Комісією при Президентові України ?
2. Чому триває процес виходу з громадянства майже два роки, хоча загальний строк розгляду про клопотання виходу з громадянства згідно законодавству України не повинен перевищувати 1 року.

З повагою,

Дмитро Єлісєєв

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment