Вихід на пенсію УБД

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анатолій Вознюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Анатолій Вознюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): Відсутні данні про грошове забезпечення і про сплату податків за період служби 1отбр В1688 14 - 15 роки. Пенсійний фонд не враховує до страхового стажу періоду служби через відсутність данних. 02.01.2020 звернувся до Тернопільського ОМВК з заявою на запит в бригаду і до цього часу немає відповіді і не вистачає страхового стажу для виходу на пенсію в 55 як учасника бойових дій. Вознюк Анатолій Іванович Тернопіль вул. Київська 3 кв.177,. 380970340029,. пошта [email address]

З повагою,

Анатолій Вознюк

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

Доброго дня!
Відповідно до ст. 1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Ваше питання має розглядатись відповідно до Закону України «Про звернення громадян». Рекомендуємо Вам оформити звернення згідно з вимогами ст 5 цього Закону, а саме зазначити прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, викласти суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги та надіслати до Мінветеранів.
В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку може бути надіслано відповідь.
Також Ви можете скористатись електронною формою звернення на сайті Мінветеранів за посиланням: https://mva.gov.ua/ua/dlya-gromadskosti/...

Дякуємо

show quoted sections