Вихід із громадянства України

Олена Вієра Альварадо /Olena Viera Alvarado

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я, Вієра Альварадо Олена Олександрівна, 19.05.80, подала на розгляд клопотання про вихiд з громадянства до Консульства України у Німеччині, м. Мюнхен 21.01.2020 року, номер довідки про прийняття документів про вихід з громадянства 532/1-43.

У відповідності з законодавством України про припинення громадянства загальний строк розгляду клопотання про вихід з громадянства не повинен перевищувати 1 рік. З моменту моєї подачі пройшов уже 1 рік і 4 місяці (з врахуванням обмежень відліку строків на час карантинів 2020 та 2021 р.)

Прошу надати мені інформацію стосовно розгляду мого клопотання виходу з громадянства:

1. Підтвердити чи отримано та коли саме отримано моє клопотання разом із поданими мною документами ?

2. Чи було розглянуто моє клопотання на засіданні комісії при Президентові України з питань громадянства, що відбулося 13 квітня 2021 року.

3. У разі якщо моє клопотання не розглядалося, то вказати по якій причині, та коли має відбутися наступне засідання комісії?

4. У разі якщо моє клопотання розглянуто, коли орієнтовно планується Указ Президента України про припинення мого громадянства України?

З повагою,

Олена Вієра Альварадо /Olena Viera Alvarado

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment