Вих №20/2019 Про надання паспортів прив'язки на тимчасові споруди у місті Дніпро

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Єськова Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Єськова Оксана

Відповідно до порядку розміщення тимчасових споруд, затвердженого рішенням сесії міської ради м.Дніпро №33/31 від 30.01.2013, паспорти прив'язки ГоловАПУ повинні оформлюватись протягом 10 днів з дня подання відповідної заявки (п 2.4). В означеному порядку нічого не вказано про необхідність здійснювати видачу паспортів прив'язки на підставі відповідних рішень виконавчого комітету, які вказані в рішенні виконкома №1058.

Крім того, відповідно до п. 2.8 є лише дві причини щодо ненадання паспорта прив'язки, до яких виконком не має жодного відношення.

Отже, є всі підстави вважати, що видача паспортів прив'язки в місті Дніпро проводиться з порушенням діючого законодавства України.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

скільки заяв про надання паспортів прив'язки поступило протягом 2018-2019 років від підприємців міста Дніпро і скільки заявок було виконано.

З повагою,

Голова ГО "Самозахист підприємців"
Віктор Боровинський

[ Email has no body, please see attachments ]