Вих 482 Щодо роботи виконавчого комітету Дніпровської міської ради

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Єськова Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Єськова Оксана

Доброго дня!

05.07.2018 Виконавчим комітетом Дніпровської міської ради було прийняте рішення №636.

Прийняття означеного рішення призвело до значних фінансових втрат, що зазнали підприємці міста Дніпро. ГО "Самозахист підприємців" вважає прийняте рішення незаконним і готує низку судових позовів, у яких, серед інших вимог, є і відшкодування завданих збитків.

Відповідно до ст. 77 Закону України "Про місцеве самоврядування", шкода, заподіяна юридичним та фізичним особам в результаті неправильних рішень органів місцевого самоврядування відшкодовується за рахунок коштів місцевого бюджету, а в результаті неправомірних рішень, дій або бездіяльності посадових осіб місцевого самоврядування - за рахунок їх власних коштів.

Виходячи з вищенаведеного та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

хто персонально із членів виконавчого комітету Дніпровської міської ради голосував 05.07.2018 за прийняття рішення №636 від 05.07.2018р.

З повагою,
Голова ГО "Самозахист підаприємців"
Боровинський В.В.

З повагою,

Єськова Оксана

Дніпровська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]