Верховна Рада реєстрація

Доброго дня!

Згідно ЗУ «Про доступ до публічної інформації», та ЗУ «Про інформацію»
Згідно статті 3 Конституції України уся держава (в особі всіх її органів та посадових осіб) відповідає за свою діяльність перед людиною, тому
Керуючись ст.ст.3, 5 ,8, 13, 14, 19, 22, 23, 28, 32, 34, 40, 69 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 10, 20, Закону України "Про інформацію", ст. ст. 3, 4, 5, 10, 14, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації"
Доручаю надати інформацію:
1. Належним чином завірені копії документів, що підтверджують яким саме пунктом Конституції України передбачений орган державної реєстрації з найменуванням: "Верховна Рада"?
2. Належним чином завірені копії документів, що підтверджують яким саме пунктом Конституції України передбачений орган державної реєстрації з найменуванням: "ВЕРХОВНА РАДА"?
3. Належним чином завірені копії документів, що підтверджують яким саме Законом України передбачений орган державної реєстрації з найменуванням: "Верховна Рада"?
4. Належним чином завірені копії документів, що підтверджують яким саме Законом України передбачений орган державної реєстрації з найменуванням: " ВЕРХОВНА РАДА"?

Якщо, ця інформація відноситься до інформації з обмеженим доступом, то надати наказ на її обмеження.
Якщо ця інформація містить персональні дані, то приберіть в документах персональні дані і надати документи без персональних даних.

Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів запиту, надіслати у письмовому вигляді на адресу, зазначену вище. Запитувана інформація не може відноситись до інформації з обмеженим доступом (ст. 7-9 Законом України «Про доступ до публічної інформації»)

Уповноваженому територіальної громади з інформаційних питань міста Запоріжжя.
Територіальна громада міста Запоріжжя є первинним суб’єктом місцевого самоврядування, тобто є безпосередньою владою.
Посадові особи, які надають відповідь не мають права відносити безпосередню владу до інструкцій та законів «Про звернення громадян» та повинні надавати інформацію у повному обсязі безкоштовно.
У разі відхилення мого запиту або залишення без обґрунтованої відповіді, або неповноти надання відповіді на прохання у запиті по кожному пункту, буду вимушений звернутися у відповідні державні компетентні органи для відновлення своїх порушених прав з віднесенням всіх витрат на ваш рахунок.

Звертаю Вашу увагу, що відмова у наданні інформації є порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації» ст. 212-3 КУпАП. За такі дії розпорядника передбачена адміністративна відповідальність, яка покладається на винну особу, тобто працівника розпорядника.

Народне волевиявлення є обов’язковим до виконання на всій території України, остаточним і не може бути оскаржене.

З повагою, жива людина, Григорій Григорович Туз

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

Відповідно до Положення про порядок роботи з документами у Верховній Раді України, затвердженого розпорядженням Голови Верховної Ради України від 08.02.2021 р. № 19:
1. Приймання службової кореспонденції, що надходить до Верховної Ради України, у тому числі до її органів та Апарату, народних депутатів України здійснюється структурним підрозділом з документального забезпечення засобами поштового зв'язку та/або через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади (далі – СЕВ ОВВ).
2. Звернення у паперовій формі подаються до Верховної Ради України:
1) засобами поштового зв’язку;
2) безпосередньо на особистому прийомі у приймальні Верховної Ради України;
3) через уповноважену особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства;
4) через скриньку "Для звернень громадян", розміщену у приймальні Верховної Ради України за адресою вул. Банкова, 6-8.
Звернення в електронній формі (далі – електронне звернення), надіслане на адресу Верховної Ради України, приймається централізовано структурним підрозділом з питань звернень громадян шляхом заповнення громадянином електронної форми на веб-порталі "Електронний кабінет громадянина" офіційного веб-сайту Верховної Ради України (режим доступу: https://itd.rada.gov.ua/idsrv/).
Застосування кваліфікованого електронного підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Електронне звернення без кваліфікованого електронного підпису надсилається у вигляді сканованого або фотографованого письмового звернення з підписом заявника із зазначенням дати.
3. Запит на інформацію подається на вибір запитувача в усній або письмовій формі (засобами поштового зв’язку, факсом, телефоном, електронною поштою (централізовано на єдину електронну адресу запитів на інформацію Апарату [Верховна Рада України request email]), шляхом заповнення електронної форми запиту на інформацію в "Електронному кабінеті громадянина" офіційного веб-сайту Верховної Ради України, через СЕВ ОВВ).

Апарат Верховної Ради України

показати цитоване