Вейкбордінг

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

В місті Одеса між пляжем "Дельфін" та "Чкаловським" пляжем безпосередньо на пірсі розміщується небезпечне електричне обладнання для заняття вейбордінгом. Місцеві мешканці скаржаться, що відпочивати на пляжі стало небезпечно.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію про діяльність вейкпарку в місті Одеса.
2.Надати інформацію про дозвільні документи на здійнення вищезазначеної діляьності та поінформувати про фізичну/юридичну особу, яка здіснює вказану діяльність.
3. Поінформувати, чи перевірялося уповноваженими органами Одеської міської ради дотримання техніки безпеки щодо здійснення вищезазначеної діляьності (надати копії дозвільних документів/актів обстеження).
4. Чи укладалися з Одеською міською радою договори щодо оренди території пляжу для розміщення обладнання для вейкбордінку. Надати копію договорів.
5.У випадку, коли дозволи не видавалися, прошу здійснити перевірку вказаної діяльності та поінформувати про резуьтати такої перевірки.

З повагою,

Катерина

Департамент комунальної власності ОМР, Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]