Відвідування школи батьками

Начальнику управління освіти Гладких А.О.
Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
-Пояснення щодо заборони входу батькам Холоднобалківської школи до приміщення школи, згідно внутрішнього наказу директора школи.
Документ чи наказ, на який вони ссилаються.
- Пояснення чому внутрішні накази директора школи порушують Закон України "Про освіту", згідно якого батьки є учасниками навчально-виховного процесу, як і учні, і не потребують дозволу адміністрації школи до входу приміщення, де навчаються їх діти.

З повагою,

Марина Петренко

Управління освіти,

--
З повагою, управління освіти Біляївської РДА
Тел. 048 52 259 39

Доброго дня!

Відповідно до ст.50, 60 ЗУ "Про освіту", ст.ст.19,29 ЗУ "Про загальну середню освіту" батьки (або особи, що їх замінюють) є учасниками навчально-виховного процессу. Згідно цих законів батьки не являються сторонніми особами, тому адміністрація школи не може заборонити батькам вхід до приміщення, де навчаються їх діти. Статути та внутрішні правила школи не можуть бути вищими за закони України й суперечити їм.

З повагою,

Марина