Відсутність відповіді заявнику

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Всеволод Новохатько, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Всеволод Новохатько

Доброго дня!
14.09.2015 СУ ГУМВС України у Дн-ский області було мене повідомлено про розгляд фактів, про які повідомлялось в публікації: Оборотни в погонах и мантиях VS технический прогресс.Источник: http://zovzakona.org/oborotni-v-pogonah-... та мене було повідомлено про те , що за фактами, які викладено в публікації, дійсно виявлено скоєння неправомірних дій прокурором Красіковим Микитою Олександровичем, та суддєю Ходасевичем, а саме - внесення службовими особами до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Також мене, як заявника, було повідомлено, що 24.06.2015, згідно із ст.480 КПКУ, мою заяву НО-3594752, та матеріали розслідування направлено до прокуратури Дніпропетровської області для розгляду по суті ( вих. 8/Н-155КЦ). З того часу, ані мені, як заявнику, ані до СУ ГУМВС України у Дн-ский області ( тепер СУ ГУНП України у Дн-ский області) жодних відповідєй з прокуратури Дніпропетровської області не надсилалось.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати мені, як заявнику наступну інформацію: на якої стадії знаходиться, та ким розслідується розгляд фактів внесення прокурором Красіковим Микитою Олександровичем, та суддєю Ходасевичем до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (Стаття 366ККУ Службове підроблення)

З повагою,

Всеволод Новохатько

Прокуратура Дніпропетровської області

Здравствуйте, Всеволод.

--
С уважением,
Public mailto:[Прокуратура Дніпропетровської області request email]

Посилання