Відсутній протокол конкурсу Пехньо Т.В.

Семенюк Наталя

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
30.06.2021 року в Департаменті пройшли конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Київський міський пологовий будинок № 6» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та директора комунального некомерційного підприємства «Київська міська клінічна лікарня № 2» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

станом на 01.07.2021 на 20.00 годину на сайті Департаменту розмішено і відео конкурсної пропозиції претендента на посаду директора Пологового будинку № 6 і
протокол засідання комісії.
В той же час є відеозапис конкурсної пропозиції претендента на посаду директора Пехньо Т.В. а протоколу засідання немає.

Прошу надати інформацію на підставі яких нормативно-правових актів, або які посадові особи Департаменту свідомо чи несвідомо замовчують .результати конкурсу Пехньо Т.В.? Чи комісія Департаменту ще не визначилась?
Прошу повідомити чим передбачена процедура оприлюднення на сайті та терміни оприлюднення результатів конкурсу?

З повагою,

Семенюк Наталя

health, Департамент охорони здоров’я

1 Attachment