Відомості про заробітну плату, премії та інші види виплат державним службовцям

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Закон України «Про доступ до публічної інформації», забороняє обмежувати доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами. Розпорядження бюджетними коштами включає здійснення витрат з державного чи місцевого бюджету. Заробітна плата та інші виплати (премії, матеріальна допомога тощо) посадовим та службовим особам є витратами з бюджету.
Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції», також забороняє відносити до інформації з обмеженим доступом відомості про розміри та види оплати праці зазначених осіб.
Закон України «Про оплату праці» дозволяє надавати відомості про оплату праці іншим особам, коли це передбачено законодавством.
Отже, інформація про заробітну плату, премії, матеріальну допомогу, будь-які інші виплати з державного чи місцевого бюджету працівнику державного органу або органу місцевого самоврядування не є конфіденційною, не може бути обмежена в доступі та підлягає наданню відповіді на запит.
На підставі статей 1, 5, 6, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», зважаючи на вищенаведене, прошу надати інформацію:

- про розмір заробітної плати помісячно за 2020 та 2021 рік із зазначенням складових заробітної плати (оклад, надбавки, премії, матеріальної допомоги тощо) кожного із державних службовців управління освіти Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації, із зазначенням ПІБ, посади, стажу державної служби;
- копії відповідних документів, які регламентують виплати, зазначені вище, в тому числі наказів про преміювання державних службовців управління.

З повагою,

Тетяна

Управління освіти, Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

1 Attachment

Управління освіти, Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

1 Attachment