Відомості про заробітну плату, премії та інші види виплат з державного бюджету України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації», доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію. При цьому, згідно зі статтею 19 цього самого закону, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Закон України «Про доступ до публічної інформації», забороняє обмежувати доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами. Розпорядження бюджетними коштами включає здійснення витрат з державного чи місцевого бюджету. Заробітна плата та інші виплати (премії, матеріальна допомога тощо) посадовим та службовим особам є витратами з бюджету.
Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції», також забороняє відносити до інформації з обмеженим доступом відомості про розміри та види оплати праці зазначених осіб.
Закон України «Про оплату праці» дозволяє надавати відомості про оплату праці іншим особам, коли це передбачено законодавством.
Отже, інформація про заробітну плату, премії, матеріальну допомогу, будь-які інші виплати з державного чи місцевого бюджету працівнику державного органу або органу місцевого самоврядування не є конфіденційною, не може бути обмежена в доступі та підлягає наданню відповіді на запит.
Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закон України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію».

Прошу надати інформацію про графіки роботи та розмір заробітної плати помісячно за 2019 рік (з січня 2019 року по жовтень 2019 року включно) із зазначенням складових заробітної плати (оклад, надбавки, премії, матеріальної допомоги тощо) працівників (директор, педагогічні працівники, медичні працівники та інші) закладу освіти спеціалізованої школи №196 Святошинського району м. Києва.

З повагою,
Гузченко Юлія

Від: Управління освіти
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Это письмо содержит файлы, которые будут удалены автоматически 21.11.2019.
Сохраните их, если они вам нужны.
[1][IMG]

[2]СШ-196_додатки.pdf

50Mb

References

Visible links
1. https://files.ukr.net/get/juuc3kxyj:1823...
2. https://files.ukr.net/get/juuc3kxyj:1823...

Посилання

Від: Управління освіти
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Посилання

Доброго дня!
1. ч.5 Ст. 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»
«5. Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. При дотриманні вимог, передбачених частиною другою цієї статті, зазначене положення не поширюється на випадки, коли оприлюднення або надання такої інформації може завдати шкоди інтересам національної безпеки, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину.»
ч.2 Ст6 «2. Обмеження доступу до інформації здійснюється відповідно до закону при дотриманні сукупності таких вимог:
1) виключно в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя;
2) розголошення інформації може завдати істотної шкоди цим інтересам;
3) шкода від оприлюднення такої інформації переважає суспільний інтерес в її отриманні.»
Керуючись Постановою Пленуму Вищого Адміністративного суду України №10 від 29.09.2016 року «Про практику застосування адміністративними судами законодавства про доступ до публічної інформації»:
«Відтак у силу частини п'ятої статті 6 Закону № 2939-VI доступ до інформації щодо розпорядження комунальним підприємством комунальним майном, зокрема, інформація про використання коштів, розподіл доходів від надання послуг (продукції, товарів), виплати заробітної плати працівникам, використання вкладів та дотацій з бюджетів, інші витрати, та прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно, може бути обмежено лише за умов, передбачених частиною п'ятою статті 6 Закону № 2939-VI.
У цьому контексті така інформація є суспільно необхідною, а комунальні підприємства є її розпорядниками відповідно до пункту 4 частини другої статті 13 Закону № 2939-VI (додатково щодо суспільно необхідної інформації йдеться у пункті 6.4).»
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v001...
Прошу:
1. Надати повну розрахункову відомість з зазначенням прізвища, імена, по батькові усіх працівників.
2. Надати роз’яснення по усім класифікаційним кодам нарахування заробітної плати (відповідність коду певним видам виплат).
3. Надати графіки проведення гурткової роботи по усім видам позакласних занять, з вказанням фактичної кількості годин відпрацьованих по кожному місяцю (з січня 2019 року по жовтень 2019 року включно).

З повагою,

Гузченко Юлія

Від: Управління освіти
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Это письмо содержит файлы, которые будут удалены автоматически 28.11.2019.
Сохраните их, если они вам нужны.
[1][IMG]

[2]Сканировать10001.PDF

49Kb

[3][IMG]

[4]37-162_з_додатки.pdf

46Mb

[5][IMG]

[6]Сканировать10002.PDF

48Kb

References

Visible links
1. https://files.ukr.net/get/k29ueowm1:1831...
2. https://files.ukr.net/get/k29ueowm1:1831...
3. https://files.ukr.net/get/k29ueowm1:1831...
4. https://files.ukr.net/get/k29ueowm1:1831...
5. https://files.ukr.net/get/k29ueowm1:1831...
6. https://files.ukr.net/get/k29ueowm1:1831...

Посилання

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу відповідь доповнити наступною інформацією:
1. Табельний номер 1 та табельний номер 110 – це одна і та ж сама фізична особа?
Якщо так, прошу надати роз’яснення яким чином забезпечується виконання п. 4 Постанови Кабінету Міністрів України за N 245 від 3 квітня 1993 р.
«4. Установити, що окрім працівників, яким законодавчими
актами заборонено працювати за сумісництвом, не мають права
працювати за сумісництвом також керівники державних підприємств,
установ і організацій, їхні заступники, керівники структурних
підрозділів (цехів, відділів, лабораторій тощо) та їхні
заступники (за винятком наукової, викладацької, медичної і творчої
діяльності).
2. В разі суміщення посад, вказати відомості про заробітну плату, премії та інші види виплат з державного бюджету України за час суміщення даних посад.

З повагою,

Юлія

Від: Управління освіти
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Посилання

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу відповідь по закладу освіти спеціалізованої школи №196 Святошинського району м. Києва доповнити наступною інформацією:
1. Табельний номер 1 Мендель О.В та табельний номер 110 Мендель О.В. – це одна і та ж сама фізична особа, яка виконує обов'язки директор-робітник-лаборант?

2. В разі суміщення посад:
2.1. Надати роз’яснення яким чином забезпечується виконання п. 4 Постанови Кабінету Міністрів України за N 245 від 3 квітня 1993 р.
2.2 Надати відомості про заробітну плату, премії та інші види виплат з державного бюджету України за весь час суміщення даних посад.
2.3 Документи: накази, розпорядження, поставнови тощо, що підтверджують законність суміщення даних посад.

З повагою,

Юлія

Від: Управління освіти
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Посилання