Видача кадастрових номерів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Користувач, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Користувач

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
за яких причин Головне Управління Держгеокадастру у Запорізькій області порушує вимоги Закону України "Про Державний земельний кадастр", зокрема порушені терміни видачі результатів, після отримання заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки?
Також, пане Президент, хочу довести до вашого відома, про некомпетентність працівники вказаного вище відомства, у більшій своїй частині роботи, оскільки не можуть чітко визначити з яких причин щоразу приходить відмова на реєстрацію земельної ділянки, спираючись, на те, що помилки допущені, з вини мого замовника. При цьому хочу додати, що мій замовник має сертифікат інженера-землевпорядника, який виданий Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру, що унеможливлює допущення помилок, інакше б навіщо Кваліфікаційна комісія видавала йому сертифікат ?
Прошу Вас, посприяти у вирішенні питання, навіщо Головне Управління Держгеокадастру навмисно затягує реєстрацію земельної ділянки при цьому чітко не аргументуючи ?

З повагою,

Олена Лісова

Від: Головний департамент забезпечення доступу до публічної інформаці
Офіс Президента України

Посилання

Від: Звернення громадян
Офіс Президента України


Attachment 034458 17072019070308.PDF.pdf
264K Завантажити відповідь


Посилання