Управління ДАБІ Чернівецької області

Ольга Гаджала-Одуденко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Начальнику
Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області
Гаврилюку Денису Георгійовичу 58001, м. Чернівці, вул. П. Целана,11
Гаджала-Одуденко Ольга Василівна
м. Чернівці, вул. Небесної Сотні 2Б/7
тел. 0661012427
[email address]

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ
Отримавши відповідь на інформаційний запит від Інспекції Державного архітектурного-будівельного контролю: «Відповідно до абзацу п’ятнадцятого частини п’ятої статті 32 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пам’ятки культурної спадщини, визначені відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини», відносяться до значних наслідків (СС3).
Відповідно до статті 34 Конституції України, статей 3, 4, 5, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України «Про інформацію» прошу надати мені наступну інформацію :
1. Чи законно відбувається забудова на території Обласної ДЮСШ за адресою м.Чернівці вул. Небесної Сотні 6?
2. Прошу надати всі дозвільні документи на забудову за адресою вул. Небесної Сотні 6 та перевірити наявність порушень.
3. Чи законно є загороджена частина тротуару із зеленими насадженнями, що обмежує рух пішоходів?
Враховуючи викладене, прошу надати публічну інформацію, яка знаходиться в розпорядженні Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області та стосується володіння, користування, розпорядження комунальним майном, а саме:
1) Яка організація /фізична особа є власником земельної ділянки по вул. Небесної Сотні 6 в місті Чернівці, яка на даний час обгороджена парканом без зазначення назви забудовника; прохання зазначити повну назву юридичної особи чи ПІБ фізичної особи.
2) Просимо надати копію рішення про виділення земельної ділянки (передачу в оренду/ інші форми співпраці).
Відповідь на інформаційний запит прошу направити в передбачені Законом терміни за адресою: м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 2Б/7, на і-мейл адресу або віддати особисто.
Ознайомлена із вимогами Закону України “Про доступ до публічної інформації” щодо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк копій документів обсягом понад 10 сторінок.
«10» квітня 2019 року

З повагою,

Ольга Гаджала-Одуденко