участь в АТО

Павло Федик

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи залучався та брав безпосередню участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Луганськ-1» ГУМВС України в Дніпропетровській області, до забезпечення її проведення та виконання службових завдань?
2. Чи залучалась та брала безпосередню участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей рота патрульної служби міліції особливого призначення «Луганськ-1» ГУМВС України у Луганській області, до забезпечення її проведення та виконання службових завдань?

Якщо Ваша установа не є розпорядником запитуваної інформації та документів, вказаних в інформаційному запиті прошу, згідно вимог законодавства України, надати роз’яснення та координати відповідної інстанції до якої необхідно звернутись з цим інформаційним запитом.

З повагою,

Павло Федик

Павло Федик

Штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України
вул. Московська, 5/2, м. Київ, 01010
Тел./факс (044) 288-50-29; тел. 503-05-21
E-mail: [email address], Web: http//w w w .ssu.gov.ua, код ЄДРПОУ 20003331

ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи: загальний опис інформації або вид, назва, реквізити чи зміст документа):

Наказ від 08.08.2014 р. №1428
Загальний опис інформації, що запитується: Наказ (документ) стосується зони проведення АТО

Доброго дня!

З повагою,

Павло Федик