У Миколаївi шахрай-забудовник ТОВ "Телець-ВАК" продає неіснуючі квартири і гаражі!

Доброго дня!
Звертаємося до вас від імені всього нашого колективу (усього понад 90 осіб) ошуканих і кинутих напризволяще шахрайства бездомних мешканців будинку по вул. Чигрина 94, міста Миколаєва. Ми зіткнулися з повною байдужістю органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, безпорадністю судів і органів державної влади, коли їх діяльність так необхідна!
Вже третій рік ми ходимо по кабінетах, звертаємося до судів, пишемо всім владним чиновникам нашого міста з проханням вжити заходів щодо захисту прав і законних інтересів громадян України.
Будинок наш є, але квартир у нас немає: ми, громадяни, які купили квартири (всього понад 100 квартир) по вулиці Чигрина 94, звинувачуємо в свавіллі, шахрайстві і привласненні грошових коштів компанію-забудовника ТОВ «Телець-ВАК» та директора фірми Анатолія Казанфіровіча Валєєва.
Закон України «Про інвестиційну діяльність» від 1991 року передбачає механізм фінансування будівництва житла в Україні. В той же час Валєєв А.К., діючи у власних інтересах, з корисливих мотивів, маючи злочинний намір на заволодіння грошовими коштами громадян шляхом обману свідомо пішов на порушення вимог вказаного Закону. В порушення вказаних норм Валєєвим А.К. та підлеглими йому працівниками ТОВ «Телец-ВАК» у 2007 році було розроблено власну схему фінансування будівництва будинку громадянами-інвесторами, при якій грошові кошти громадян спрямовувалися б не на спеціальні рахунки Фонду фінансування будівництва, а безпосередньо в касу ТОВ «Телец-ВАК». При цьому Валєєв А.К. отримував можливість необмеженого та безконтрольного розпорядження цими коштами на будь-які потреби, отримував можливість приховувати такі гроші, доходи, не сплачувати податки, використовувати гроші у своїх цілях. Імітуючи діяльність з підготовки до будівництва будинку № 94 по вул. Чигрина в м.Миколаєві, Валєєв А.К. у 2009-2012 роках пропонував особам, що бажали придбати у цьому будинку квартири, укласти з ТОВ «Телец-ВАК» договір про дольову участь у будівництві вказаного будинку, форма договору є типовою в ТОВ «Телец-ВАК» (всі договори однакові, крім адреси, номера квартир, площі, вартості). При цьому Виконавець-забудовник взяв на себе зобов’язання завершити процедуру будівництва об’єкта в IV кварталі 2009р. Протягом 2007-2012 років вказані договори уклали близько 100-130 громадян-інвесторів, введених в оману особисто Валєєвим А.К. та співробітниками ТОВ «Телец-ВАК» за його вказівкою.
ВСІ КОШТИ ЗА ОПЛАТУ КВАРТИР ТА ГАРАЖІВ СПЛАЧУВАЛИСЬ ГОТІВКОЮ, інвестори отримували квитанції до прибуткових касових ордерів.
Враховуючи середню вартість одного квадратного метра на момент розрахунків – біля однієї тисячі доларів США, інвестори протягом 2007-2012 загалом довірили ТОВ «Телец-ВАК» для будівництва другої черги будинку № 94 по вул. Чигрина близько 60 000 000 (Шістдесяти мільйонів) гривень власних грошових коштів, повністю профінансував будівництво квартир у вказаному будинку.
Імітуючи виконання умов договорів з інвесторами, Валєєв А.К., продовжуючи реалізацію свого злочинного умислу, спрямованого на заволодіння грошами громадян, розпорядився виконати незначну долю будівельних робіт з будівництва вказаного будинку, спрямувавши на це невелику частину отриманих грошових коштів.
За решту грошей Валєєв А.К. віддав розпорядження своїм підлеглим співробітникам ТОВ «Телец-ВАК» розпорядитися даними грошима не за їх цільовим призначенням, а на задоволення його власних потреб та потреб ТОВ «Телец-ВАК», кінцевим беніфенціарним власником та засновником якого є Валєєв А.К..
Таким чином в період з 2007 по 2012 рік Валєєв А.К. незаконно заволодів чужим майном - більш ніж 60 000 000 (Шістдесяти мільйонів) гривень.
До теперішнього часу будівництво багатоквартирного будинку завершено не було...
На сьогоднішній день на будівельний об'єкт пройти неможливо, ключі від квартир знаходяться тільки у Валєєва і він їх нікому не дає. Він навмисне приховує інформацію про готовність об'єкта, вводячи людей в замішання і нескінченну невизначеність. Численні звернення та вимоги повернути людям їх квартири ігноруються!
Крім того у 2012-2013 роках співробітники ТОВ «Телец-ВАК» за вказівкою Валєєва А.К. не маючи жодних дозвільних документів на будівництво «будинку 34 по вул. Садова» у м.Миколаєві розповсюдили інформацію про будівництво цього будинку даним підприємством.
Діючи за схемою, аналогічною схемі з будівництвом будинку 94 по вул. Чигрина, в порушення норм Закону України «Про інвестиційну діяльність», співробітники ТОВ «Телец-ВАК» за вказівкою Валєєва А.К. укладали з громадянами, які виявили бажання придбати квартири у цьому будинку, договори про дольову участь у будівництві вказаного «будинку 34 по вул. Садовій» м. Миколаєва. При цьому Виконавець-забудовник також взяв на себе зобов’язання завершити процедуру будівництва об’єкта у ІІ кварталі 2014 р.
АЛЕ насправді ДІМ всього ОДИН, а АДРЕСА у нього ДВА - вул. Чигрина 94 і вул. САДОВА 34.
ТОВ "Телець-ВАК" безсовісно став продавати по другому разу квартири будинку 94 вул. Чигрина. Так ошукані інвестори, отримали на руки договори на будівництво неіснуючого будинку 34 по вул. Садовій - двійника будинку 94 по вул. Чигрина.
У 2017 році, згідно відповіді Управління ДАБІ у Миколаївській області від 27.01.2017р. №1014-492017, інвестори дізналися, що в реєстрі відсутні записи щодо документів, в яких зазначено об’єкт будівництва багатоквартирний будинок за адресою вул. Садова, 34, м. Миколаїв.
На сьогоднішній день Валєєв А.К. стверджує, що це помилка !!!
У це можна було б повірити, ЯКБИ не одна обставина: квартира №124 в будинку № 94, по вул.Чигрина на той момент вже була продана гр-ну Огренич В. В. за 200757,00 гривень за Договором №17-10 / 07 2007р ,. А через 5 років ця ж квартира №124, але в будинку-двійнику № 34, по вул. Садова була продана гр-цi Хижніченко О. О. за 431420,00 гривень, яка також внёсла гроші на будівництво.
Підкреслюється: одна й та саме квартира №124 була продана два рази.
Випадки внесення громадянами до ТОВ «Телец-ВАК» грошових коштів на будівництво неіснуючого будинку вул. Садова, 34, м. Миколаїв чисельні.
КРІМ НЕІСНУЮЧОГО БУДИНКУ ТОВ «Телец-ВАК» ПОЧАВ ПРОДАВАТИ НЕІСНУЮЧІ ГАРАЖІ.
Згідно відповіді управління УДАБІ в Миколаївській області, ТОВ «Телец-ВАК» НЕ ОТРИМУВАВ ДОЗВІЛ на будівництво групи гаражів ( 25 гаражів) розташованих на території біля 2 черги багатоповерхового житлового будинку за адресою забудови: м. Миколаїв, вул. Чигрина, 94. Проте на місці неіснуючих, але вже проданих, гаражів ТОВ «Телець-ВАК» постійно влаштовували звалище будівельних і побутових відходів на відкритому грунті, неодноразово порушували норми природоохоронного права.
Крім всього переліченого, на теперішній час Валєєв А.К. почав шантажувати інвесторів зникненням та розтратою сплачених коштів у 2007-2012 роках, та вимагає додатково сплатити ще таку ж суму коштів, начебто щоб він міг добудувати будинок, в іншому випадку він попереджає, що перепродасть права на дані квартири іншим особам. І заявив, що тим інвесторам, які будуть звертатися в державні структури і органи за правовою допомогою, квартири взагалі ніколи НЕ віддасть!
В ТАКОМУ ВИПАДКУ ми будемо позбавлені всіх сплачених коштів та прав на наші квартири!!!

Ми були шоковані цією заявою і зверталися кілька разів з колективною заявою до міського голови Олександра Сенкевича зі своєю проблемою, але звернення не принесли результатів.

З бездіяльністю наші інвестори зіткнулися і в ДАБI, куди направили колективну заяву з вимогою проконтролювати якість і готовність будівельного об'єкта до експлуатації. АЛЕ з ДАБI- організації, яка, по суті, зобов'язана контролювати і перевіряти міське будівництво, ми отримали дуже дивну "відписку про те, що в даному випадку вони не мають повноважень на це" ...
І в обласній державній адміністрації нам в черговий раз відмовили в допомозі і запропонували звернутися до суду.
Судитися ми почали в 2016 р ... Засідання відкладалися на місяці, час зумисне затягували ... У підсумку на одному з суднових процесах, одного з потерпілих інвесторів, в 2017р. суддя заводського суду Щербина прийняв рішення на користь ... будівельної компанії-аферистів ТОВ "Телець-ВАК", які навмисно входять в довіру до людей, обманом виманюють гроші на будівництво, а потім кидають людей на гроші і залишають руїни посеред міста, а люди, які втратили гроші, житло і будь-якої надії звернулися до суду в пошуках справедливості, за рішенням Щербини, залишилися і без житла і без грошей, тому що за новими тарифами будівельної компанії ТОВ "Телець Вак" люди повинні платити за свої, вже викуплені квадратні метри, за новими цінами будівельних аферистів! Ось Вам справедливість і правда нашого життя!
АЛЕ на цьому Валєєв А.К. не зупинився в своїх злочинних намірах! Він почав приводити свої погрози у виконання. Iнвестори почали отримувати листи вiд ТОВ «Телец-ВАК» із повідомленням про розірвання з ними договорів на підставі невнесення ними незначних залишків грошів на будівництво будинку.
Змістом відповідей на наші звернення є співчуття нам, як інвесторам, та пропозиції звертатися до суду, жодних ефективних дій не вжито, кримінальні провадження не порушуються і досудове розслідування не проводиться, перевірка дотримання норм податкового законодавства не проводиться.
Ми колектив ошуканих інвесторів вимагаємо від Валєєва А.К., виконати свої зобов'язання і надати нам мешканцям їх квартири!
Використавши усі можливі інструменти захисту прав громадян та інвесторів будівництва багатоквартирного будинку в місті Миколаєві, всі заходи впливу на нерадивого забудовника, звертаємось до Вас за допомогою!
На підставі всього перерахованого, нами були подані заяви і написані звернення:
* Миколаївської міської ради;

* Миколаївської обласної адміністрації;

* ДАБІ;

* Суду;

* Головного управління ДФС в Миколаївській області;

* ГУНП в Миколаївській області;

* Прокуратури Миколаївської області;

* Головного управління ДСНС України у Миколаївській області;

* Генеральному прокурору України Луценко Юрію Віталійовичу;

* Прем'єр-міністру України Гройсману Володимиру Борисовичу.

от

тел. 093 062 37 97

тел. 050 581 98 13

* Огренич Станіслава Вікторовича

* Огренич Валерія Вікторовича

* Огренич Жанни Миколаївни

* Остяк Наталі Василівни

* Хижниченко Олени Олександрівни

* Бондаренко Тетяни Андріївни

* Бондаренко Тетяни Вікторівни

Та інші (всього більше 90 інвесторів)

Документи, що доказують та підтверджують факти вчинення правопорушень, будуть надані інвесторами - особі , до повноважень якого буде віднесено проведення перевірки.

З повагою до Вас!

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна поліція України

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Tetiana!

Створен запит #763694 до Сервіс вхідної електронної кореспонденції НПУ .

Ви можете [1]подивитися прогрес цієї заявки онлайн .

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна поліція України

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Tetiana!

На ваше звернення #763694 надана відповідь:

Шановний заявник!

Ваше звернення передано на реєстрацію до Відділу організації розгляду
звернень та прийому громадян ДДЗ НПУ.
Стосовно подальшого статусу розгляду звернення, звертайтеся за телефоном:
+380 (44) 254-7458 або +380 (44) 256-1512

[1]Перейти для ознайомлення з відповіддю.

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна поліція України

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Tetiana!

На ваше звернення #763694 надана відповідь:

Відповідь

[1]Перейти для ознайомлення з відповіддю.

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна поліція України

Доброго дня Tetiana!

Ми створили ваш обліковий запис в нашій системі підтримки, яка знаходиться
за адресою: https://ticket.np.gov.ua.

Будь-ласка, перейдіть за посиланням нижче, щоб підтвердити свій обліковий
запис і отримати доступ до ваших заявок.

[1]https://ticket.np.gov.ua/pwreset.php?tok...

Служба підтримки
Сервіс вхідної електронної кореспонденції НПУ

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/pwreset.php?tok...