Цифрове телебачення Т2

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.За рахунок яких коштів(державних, приватних) побудована та функціонує ситема ефірного цифрового телебачення України Т2

2.Яка аргументація використання шифрування сигналу, що унеможливлює використання інших пристроїв окрім наведених на ресурсі www.efirt2.tv та чи првоводилась і яким органом сертифікація якості даних пристроїв.

3.Чи був проведений конкурс і в який спосіб на виробництво пристроїв Т2 та на потужностях яких виробників(країна походження, системи якості за якою ці виробники виготовляють пристрої Т2).

4.Який орган/структура отримую кошти за передачу ключів шифрування конкретним виробникам пристроїв Т2 та CAM-модулів до телевізійних приймачів.

З повагою,

Сергій

Осипчук Л.П., Державний комітет телебачення і радіомовлення України

Відповідь на інформаційний запит у додатку

----- Original Message -----
From: "Сергій" <[FOI #1423 email]>
To: "FOI requests at Державний комітет телебачення і радіомовлення України"
<[Державний комітет телебачення і радіомовлення України request email]>
Sent: Sunday, June 22, 2014 4:55 PM
Subject: [***SPAM*** Score/Req: 06.4/5.0] Інформаційний запит - Цифрове
телебачення Т2

show quoted sections

Сергій залишив коментар ()

Виходячи з відповіді, можна зробити висновки, щодо непрозорості та заплутаності функціонування, а також непрозорості наповнення ринку пристроями доступу до загальнодержавного цифрового ефірного телебачення в Україні. Ситуація, в цій сфері, вкрай критична особливо в сучасних умовах інформаційних війн та є не лише з ознаками корупційності а й загрозою державності, особливо зважаючи на те, що аналогове ефірне мовлення буде незабаром відключене.