ЦДТ на Степана Тільги,13

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати:

Копію документів із рішенням про закриття або переведення закладу "Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості Металургійного району» Криворізької міської ради" в іншу будівлю - вкажіть адресу будівлі;

надайте копію документу, яким було б задокументовано визнання будівлі, в якій розташований названий вище заклад (вулиця Степана Тільги, 13), аварійною.

Прошу надати копії документів, згідно з якими була проведена або запланована перевірка стану закладу на відповідність вимогам чинного законодавства у частині про безпеку та дотримання ДБН.

Скільки коштів виділено із міського та районного бюджетів у 2018 та 2019 роках на утримання будівлі за адресою Степана Тільги,13?

Надайте копію запиту керівниці ЦДЮТ, розташованого у будівлі Степана Тільги, 13 на виділення коштів на виконання ремонтних або проектувальних робіт?

З повагою,

Софія Миколівна Скиба

РАЙВО Металургійної райради, Виконавчий комітет Металургійної районної у місті Кривому Розі ради

3 Attachments