Терміново статут

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
прошу надати мені у строк, визначений законодавством, копію Статуту (статутів) державного підприємства «Агентство морської безпеки» (належало до сфери управління Міністерства інфраструктури України), на підставі якого/яких воно здійснювало свою діяльність у період з 21.11.2013 по 22.02.2014.

З повагою,

Анастасія

Державний архів м.Києва, Державний архів м. Києва

Повертаємо Ваш запит у зв’язку з оформленням його без дотримання вимог статті 5 Закону України “Про звернення громадян” (зі змінами):
«У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.»

Зразок електронного звернення розміщено на офіційному сайті архіву http://kiev-arhiv.gov.ua/ у рубриці «Звернення громадян».

04.03.2016, 09:55, "Анастасія" <[FOI #9669 email]>:

показати цитоване

З повагою,
Державний архів м.Києва
04060, м.Київ, вул.О.Теліги,23
тел.факс (044) 440-43-18
ел. пошта:  [email address]  , [email address]  
веб-сайт: http://kiev-arhiv.gov.ua/