Субвенція з державного бюджету

Кольцова Ірина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Яку суму коштів субвенції було виділено м. Миколаєву з державного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2020р.;
- Яка сумма субвенції з державного бюджету місцевому бюджету м. Миколаєва була виділена на придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку у 2020р.;
- Щодо використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за 2020 рік м. Миколаєва (Додаток 2 до Порядку та умов надання субвенції відповідно до постанови КМУ від 14.02.2017 №88).
- Перелік документів та розяснень, які стосуються використання субвенції у 2020р., щодо розподілу та перерозподілу субвенції у звязку із збільшенням загальної кїлькості осіб з особливими освітніми потребами та з урахуванням тимчасового призупинення навчального процесу на період карантину.

З повагою,

Кольцова Ірина

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]