Структура заробітньої плати

Олександр Тригуб

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Структуру заробітної плати керівництва та працівників Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (далі ‒ АРМА) за лютий та березень 2019 року. Зокрема, вказавши окремо дані про посадовий оклад, надбавку за вислугу років, надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці, премії й інші види стимулюючих виплат.
Інформацію прошу надати про всіх працівників та окремо по кожній посаді штатного розпису АРМА.
Також, принагідно хочу зауважити, що не виконання законодавства про доступ до публічної інформації, відповідно до статті 212-3 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З повагою,

Олександр Тригуб

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]