Стосовно порушень при проведенні чергової конференції ОСН КМ Русанівка

Врублевський Сергій

Доброго дня!

22 лютого 2020 року, за участі представника департамент суспільних комунікацій КМДА, за адресою м.Київ, вул.Ентузіастів 43/1, актова зала, була проведена чергова щорічна конференція ОСН "КМ "Русанівка" (код 35208190).

Згідно Положення про орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва (Нова редакція) від 2017р. Конференція проводиться за участі делегатів, обраних жителями які на законних підставах проживають у будинку в зоні діяльності ОСН.

Розділ ІІ. Ст.2.1. п.8 Положення: "...Делегатом вважається особа, за яку на зборах мешканців такого будинку проголосувало більше половини його мешканців.", п.9. “Конференція жителів за місцем проживання мікрорайону “Русанівка” правомочна, якщо в її роботі прийняло участь більше половини обраних делегатів від будинків, які знаходиться у межах території Комітету.”

На жаль жоден з “делегатів” конференції таким не являється, бо жодним з них не було надано підтвердження повноважень, а саме протоколів зборів мешканців будинків, та взагалі будь-яких інших підтверджуючих документів, які свідчать про проведені збори жителів, на яких проголосувало за делегата більше половини жителів будинку.

За даними вибіркових опитувань жителів, які на законних підставах проживають у будинках на території діяльності ОСН, збори з метою делегування взагалі не проводились і делегати на збори ОСН не висувались.

На думку присутніх на конференції жителів, які на законних підставах проживають на території діяльності ОСН, зазначена конференція нелегітимна бо була проведена в порушення ЗУ "Про органи самоорганізації населення" від 11 липня 2001 року No 2625-III та Положення про орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва (Нова редакція) від 2017р., чим порушені конституційні права жителів будинків які входять в ОСН у кількості 9582 осіб.
https://dostup.pravda.com.ua/request/633...

Крім того, згідно Розділ ІІ. Ст.2.1. п.8 Положення: “Делегатами від будинку, який знаходиться у межах території Комітету, на конференцію жителів за місцем проживання мікрорайону “Русанівка” можуть бути обрані не більше двох осіб.” До ОСН входить 46 будинків. Розрахункова кількість делегатів — 92 особи. Для виконання п.9. “Конференція жителів за місцем проживання мікрорайону “Русанівка” правомочна, якщо в її роботі прийняли участь більше половини обраних делегатів від будинків, які знаходиться у межах території Комітету.” у роботі конференції повинні прийняти участь 47 делегатів. У роботі конференції прийняли участь 23 “делегати”, що також є порушенням вимог Положення ОСН.

Додатковий матеріал у вигляді відеозапису:
https://youtu.be/bUQv8hSd6nU

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Надати підтверджуючи легітимність делегатів (а відповідно і легітимність проведення конференції) документи — протоколи (витяги з протоколів) зборів мешканців будинків, які свідчать про проведені збори жителів, на яких проголосувало за делегата більше половини жителів будинку за делегата.
У разі відсутності підтвердження легітимісті делегатів (а відповідно і легітимісті проведення конференції), скасувати результати проведення конференцій, визнати конференцію такою що не відбулась, та прийняти відповідні санкції до порушників ЗУ та Положення, впритул до припинення повноважень ОСН, як такого що не може виконувати свої повноваження та організувати роботу у правовому полі.

З повагою,

Врублевський Сергій

Врублевський Сергій

Доброго дня!

Додаткові відеоматеріали для розгляду питання https://www.youtube.com/watch?v=3GdglqsH...

З повагою,

Врублевський Сергій

Київська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Київська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Врублевський Сергій

Доброго дня!

На жаль я так і не отримав документи і інформацію, про яких писав у своєму запиті. Не зовсім розумію в чому полягає складність надання документів, які повинні були бути в наявності ПЕРЕД проведенням конференції. Конференція проведена, документи не надані. Хочу нагадати, що в разі відсутності згаданих документів, конференція ОСН не може вважатися проведеною згідно закону та Положення про ОСН. Відповідно і діяльність ОСН здійснюється поза правовим полем.
Ще раз прошу надати документи і інформацію відповідно до запиту.

З повагою,

Врублевський Сергій