Статистика перетинів за вересень 2020 року

Доброго дня!

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Право на Захист» (далі – БФ «Право на Захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.

БФ «Право на Захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав людини внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від конфлікту. В рамках проекту «Надання багатогалузевої гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню Східної України» який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Європейської комісії в рамках цивільного захисту і гуманітарної допомоги Європейського союзу та за підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН), здійснює постійний моніторинг умов перетину лінії зіткнення через контрольні пункти в’їзду-виїзду (далі – КПВВ) на території Донецької та Луганських областей.

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 з 16 березня 2020 року введено обмежувальні заходи на перетин КПВВ на адміністративній межі з Автономною Республікою Крим та на КПВВ у Донецькій та Луганській областях. Однак, в подальшому певні обмеження були знятті та дозволений перетин громадян через вищевказані пункти за умови дотримання певних вимог (наприклад, встановлення додатку "Дій вдома" та перебування на самоізоляція_

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 1, ч. 2 ст. 5 та п.1 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати інформацію щодо:

- Кількості осіб, які перетнули КПВВ на адміністративній межі з Автономною Республікою Крим в сторону Автономної Республіки Крим та навпаки за період з 01 вересня 2020 року по 30 вересня 2020 року (по кожному КПВВ окремо )

- Кількості осіб, які перетнули КПВВ у Донецькій та Луганській областях в сторону тимчасово окупованої території України та навпаки за період з 01 вересня 2020 року по 30 вересня 2020 року (по кожному КПВВ окремо )

З повагою,

Руслан Романів, правовий аналітик БФ "Право на захист"

Адміністрація Державної прикордонної служби України

2 Attachments