Статистика

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

перелік назв рекомендацій та пам'яток, які були надіслані до державних органів та громадських організацій за 2021 та 2020 рік

З повагою,

Віталій ЛЕ

sbu_public, Служба безпеки України

Hello Віталій,

Monday, August 2, 2021, 11:29:16 PM, you wrote:

показати цитоване

Доброго дня!

Повідомляємо, що в структуру СБ України входить значна кількість підрозділів, установ та закладів (більш детальну інформацію Ви зможете знайти на офіційному сайті СБ України), які здійснюють з різними державними органами та громадськими організаціями офіційне листування.
З метою належного опрацювання Вашого запиту просимо конкретизувати запитуваний Вами перелік назв згідно з положеннями ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Також зазначаємо, що публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень.