Статистичні дані

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Директору
Департаменту охорони здоров’я
Обласної державної адміністрації
м. Луцьк
адреса
43000, м. Луцьк, вул. Степана Бандери, 5
тел. (0332) 243-559
факс (0332) 243-559

Інформаційний запит.
згідно зі ст. 9 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»

Відповідно до змісту ч.2 ст. 19 Конституції України, «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, та в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України»
Згідно з законом України «Про доступ до публічної інформації» публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень і своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Керуючись ст. 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» ,

П Р О Ш У :

Надати, у встановлений ЗУ «про доступ до публічної інформації» строк, наступну інформацію:
Кількість дітей, що не отримали одного або декількох профілактичних щеплень, у м. Луцьку та Волинської області станом на 16 серпня 2019 року.
Інформацію про епідеміологічний стан у м. Луцьку та у Волинські області

Інформацію прошу надати на вказану електронну адресу у встановлений законом термін

З повагою,

Оксана