Справи по рухам, якi вiдловлюють педофiлiв

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ekaterina, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи відомо МВС про існування таких неформальних рухів, як "Оккупай Педофиляй", "Реструкт", "Модный приговор", "Наследие", "Белые львы", які займаються "виловом" педофілів і геїв, записують їх на відео і викладають в соціальні мережі?
Чи були заведені кримінальні справи за заявами потерпілих від дій вказаних рухів? Якщо так, то яка доля цих справ? Дайте відповідь, будь ласка, окремо по регіонах: Запорізька область, Київ і Київська область, Кропивницький і Кіровоградська область, Харків, Одеса, Херсон, Миколаїв.
Чи були заведені кримінальні справи за заявами учасників зазначених рухів на педофілів? Якщо так, то яка доля цих справ? Дайте відповідь, будь ласка, окремо по регіонах: Запорізька область, Київ і Київська область, Кропивницький і Кіровоградська область, Харків, Одеса, Херсон, Миколаїв.
Чи існує досвід співпраці Національної поліції з подібними рухами?

З повагою,

Катерина Сергацкова,
Hromadske.ua

Від: Vidkrytist
Міністерство внутрішніх справ України

Посилання

Від: Відділ забезпечення доступу до публічної інформації НПУ


Attachment z 20170529 17444002.pdf
268K Завантажити відповідь


Посилання

Від: Відділ забезпечення доступу до публічної інформації НПУ


Attachment z 20170529 18305808.pdf
715K Завантажити відповідь


Посилання