Сплата податку на землю садівничими товариствами

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ольга Мяснікова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ольга Мяснікова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
прошу надати пояснення щодо сплати земельного податку садівничими товариствами та правильності застосування тарифного коефіцієнту 0,3 чи 0,06 відповідно до рішення Міської ради №8/30 від 21.02.2018 року, а також документу з сайту фіскальної служби щодо земельного податку, в якому вказані ставки податку 0,3 та 0,06, які можна застосувати для сплати податку садівничими товариствами.
Відповідно до рішення Міської ради №8/30 від 21.02.2018 року до земель садівничого товариства застосовується тарифний коефіцієнт 0,3 (стовбчик №20 документу з сайту фіскальної служби).
А також, відповідно до рішення Міської ради №8/30 від 21.02.2018 року до земель садівничого товариства застосовується тарифний коефіцієнт 0,06 (стовбчик №219 документу з сайту фіскальної служби), де землі, що належать садівничим товариствам, не передбачені класифікатором видів цільового призначення земель (рішення органів місцевого самоврядування прийняті у формі, відмінній від затвердженної постанови КМУ№483.
Такаж прошу надати пояснення щодо сплати податку на землю садівничим товариством, як юридичною особою та його членами, які мають садові ділянки у приватній власності.
Наприклад, рішенням міської ради садівничому товариству було виділено із земельної ділянки розміром 6,79315 га у приватну власність членам садівничого товариства земельні ділянки площею 5,05095 га та 1,7422 га у колективну властність.
Відповідно до наявної податкової документації за попередні роки, садівниче товариство сплачувало податок за земельну ділянку розміром 6,79315 га, хоч фактично йому належить лише 1,7422 га, а інша частина земельної ділянки належить членам товариства на підставі приватної власності.
Фактично до коллективної власної власності садівничого товариства належать земельні ділянки з господарськими будівлями та проїжджі частини.
Прошу надати пояснення за яку частину земельної ділянки та з якої податковою ставкою садівничому товариству сплачувати податок на землю.
Також прошу надати пояснення щодо процедури сплати податку членами садівничого товариства у разі, якщо сплата податку на землю у такий спосіб є законодавчо вірною (земельний податок на земельну ділянку, що є у колективній власності сплачується товариством, а у приватній - його власником).

Відповідь прошу надіслати на електронну пошту.

З повагою,

Ольга Мяснікова

dn.publik436, Головне управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області

dn.publik436, Головне управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області