Складання іпр в спеціальному закладі освіти

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до Положення про навчально-реабілітаційний центр ( затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.03.2019 № 221, в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2021 № 1132) психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові заняття проводяться відповідно до індивідуальної програми розвитку, яка складається на всіх учнів навчально-реабілітаційного центру. Оскільки, для учнів з особливими освітніми потребами, що здобувають освіту в інклюзивних класах ЗЗСО чи інклюзивних групах ЗДО вже затверджені зразки (шаблони) ІПР, прошу надати роз'яснення щодо форми та структури ІПР для спеціальних ЗЗСО. Яким зразком ІПР повинні користуватися НРЦ чи спеціальні школи, при складанні ІПР на своїх учнів?
Для написання ІПР, проведення спостереження за дитиною з ООП команда психолого-педагогічного супроводу закладу освіти з інклюзивним навчанням має 2 тижні від початку навчання дитини. Який термін надається членам психолого-педагогічного консиліуму НРЦ чи спеціальної школи для складання ІПР? Оскільки, офіційними методиками викладання навчальних предметів у спеціальних закладах освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями передбачається в перших класах пропедевтичний період на протязі першого місяця навчального року , під час якого відбувається вивчення стану розвитку та можливості учня, тому доцільно врахувати це при встановленні терміну для складання ІПР для учнів 1-х класів та новоприбулих, насамперед зі складними порушеннями розвитку.
Також, в спеціальному ЗЗСО надаються передбачені навчальним планом достатня кількість корекційно-розвиткових занять для дітей з порушенням інтелектуального розвитку, які є основними послугами в системі роботи такого закладу, чи потрібно вносити в ІПР всі корекційно-розвиткові та реабілітаційні послуги( які й так передбачені навчальним планом) чи лише додаткові?

З повагою,

Юлія

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]