Схема вагона при купівлі проїзних документів через інтернет

Тарас Шмиг

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію :

При купівлі проїзних документів через інтернет ( booking.uz.gov.ua) на регіональні поїзди на сайті відображається стандартна схема загального вагона.

Річ у тім, що на практиці розташування місць на даній схемі не відповідає реальному розташуванню місць у вагонах. Такий стан речей є не зручним для пасажирів, і часто викликає обурення.

Скажіть, будь ласка, чи є технічна можливість зробити на сайті попередження про те, що Схема яка пропонується останнім НЕ ЗАВЖДИ Співпадає із реальним розташуванням місць у РЕГІОНАЛЬНИХ потягах. ( для прикладу така проблема має місце в регіональному потязі 827 Д Львів-Мукачеве; 829 Л Львів -Ужгород і ряді інших)

Вважаю, що розміщення такого попередження на сайті сприятиме комфорту пасажирів і покращить якість пасажирських залізничних перевезень!

З повагою,

Тарас Шмиг

ЦГК, Укрзалізниця

2 Attachments

[Subject only] RE: Інформаційний запит - Схема вагона при купівлі проїзних документів через інтернет

показати цитоване

booking@data.ua,

1 Attachment

Доброго дня!
На Ваше звернення надсилаємо Вам відповідь (у вкладенні).
Просимо підтвердити отримання листа.
Завчасно вдячні Вам.

--
З Повагою
Лілія Кара
Керівник служби технічної підтримки
сервісу онлайн резервування та придбання проїзних документів
booking.uz.gov.ua
тел. +38 044 591-19-88