Штраф

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Гошовський Володимир, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Гошовський Володимир

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Постановою про відкриття виконавчого провадження старшого державного виконавця відділу примусового виконання рішення департаменту ДВС Міністерства юстиції України Сніжинським Т.Є. відкрито виконавче провадження № 65364150 від 11.05.2021р. щодо поновлення Гошовського В.С. на посаді та визначено для Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками строк на добровільне виконання рішення суду протягом 10 робочих днів.
Враховуючи те, що станом на 25.06.2021 року рішення суду не виконано, 25.06.2021р. державним виконавцем винесено постанову про накладення штрафу на боржника в сумі 5100,00 грн. за невиконання рішення суду без поважних причин.

Відповідно до ст. 34 Конституції України кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.

Відповідно до ст. 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до частини 1 ст. 5 Закону України «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.

Відповідно до ст. 27 Закону України «Про інформацію» порушення законодавства України про інформацію тягне за собою дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно із законами України.

Враховуючи викладене вище, прошу надати інформацію: чи сплачено Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками штраф у розмірі 5 100, 00 за невиконання рішення суду без поважних причин. У разі сплати прошу повідомити дату перерахування даних коштів від Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками на рахунок Департаменту ДВС Міністерства юстиції України

З повагою,

Гошовський Володимир

Гуз Сергій Павлович, Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

2 Attachments

 

 

,

,

³

 

03115, . -115

. , 120-

:  (044) 422-55-79

        (. 153)

 

[1]: : : : : cid:image001.png@01CB7B6A.F904C3E0

 

 

References

Visible links

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]