Штатны розписи ВП ДП "НЕК "УКРЕНЕРГО"

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати в електронному вигляді скановані копії наступних документів:

штатний розпис ВП "Південна ЕС" ДП "НЕК "УКРЕНЕРГО" на 2019 рік;
штатний розпис ВП "Південно-західна ЕС" ДП "НЕК "УКРЕНЕРГО" на 2019 рік.

З повагою,
Оксана

Доброго дня!

Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику З ОДНОЧАСНИМ ПОВІДОМЛЕННЯМ ПРО ЦЕ ЗАПИТУВАЧА. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником (частина 3 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

Стаття 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає відповідальність у вигляді штрафу від 425 до 850 гривень за ненадання відповіді на запит на інформацію, несвоєчасне або неповне надання інформації. Протоколи про правопорушення мають право складати уповноважені особи Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (статті 221, 255 Кодексу).

Будь ласка, не затягуйте відповідь.

З повагою
Оксана

publishinfo, Міністерство фінансів України

3 Attachments

:

___28849
_
SCAN_14238

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

СЕД ДП "НЕК "Укренерго",

2 Attachments

01/23649   Ťæ: 27.06.2019

צ     æ      " "   "-Ȧ "

 צ  Ħ    ¦  " "". צĦ     nec-kanc@ua.energy

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Оксана залишив коментар ()

Прошу прокоментувати.

ДП "НЕК "УКРЕНЕРГО" є державним підприємством. Міністерство фінансів затвердило план заходів з реорганізації (перетворення) ДП «НЕК «Укренерго» у приватне акціонерне товариство (ПрАТ), 100% акцій якого належать державі (наказ Міністерства фінансів України 1 березня 2019 року № 95).

Декларації працівників посадових осіб (14413) оприлюднені на сайті https://declarations.com.ua/search?q=Укр...
Тип посади: Посадова особа юридичної особи публічного права

Чи відповідає Положення про комерційну таємницю та конфіденційну інформацію ДП "НЕК "Укренерго" законодавству України? https://ua.energy/wp-content/uploads/201...