Штатний розклад ЗОШ №8 на 2018, 2019рр.

Ірина Зіньковець

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

прошу надати копії затвердженого Шосткинським управлінням освіти штатного розкладу комунального навчального закладу " Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8" окремо на 2018, 2019рр.

Прошу звернути увагу на те, що на мій попередній запит Шосткинським управлінням освіти відповідь надана не була, що є порушенням діючого законодавства і карається накладенням адмінштрафу.

Згідно п.1 ст.26 ЗУ "Про освіту" керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти.

Проте ЗОШ №8 є комунальним закладом і відповідно до ст.17 ЗУ "Про місцеве самоврядування" перебуває у підпорядкованості, підзвітності та підконтрольності органам місцевого самоврядування. А отже штатний розклад школи №8, як і штатні розклади інших комунальних шкіл міста Шостка, проходить процедуру узгодження і затвердження у керівника Шосткинського УО. Тобто Шосткинська міськрада загалом і Управління освіти зокрема є розпорядниками даної інформації.

Тому ваша чергова відмова від надання затвердженої копії штатного розкладу ЗОШ №8 на 2018, 2019рр. буде розцінюватись як свідоме та протиправне приховування публічної інформації (ч.2 ст.212-3 КУпАП).

У випадку чергового ігнорування норм Закону з боку Шосткинського управління освіти залишаю за собою право звернення до Державної інспекції з питань праці, до Державної фіскальної служби та до Державної інспекції з прав споживачів з метою ініціювання проведення перевірок. Оскільки приховування публічної інформації, що не містить у собі державної таємниці, може свідчити про наявність корупційної складової у діях посадових осіб органів місцевого самоврядування та керівництва навчального закладу.

З надією на забезпечення прозорого доступу до інформації та дотримання норм чинного законодавства,

Ірина Зіньковець

Исполком Шостка, Шосткинська міська рада

1 Attachment