Школа 106

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Степанюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Степанюк

Доброго дня!

Зараз в місті Одеса на провулку Дачний 1, у школі №106 відбуваються будівельні роботи. З чутків місцевого населення це проводиться реконструкція спортивного майдачику.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- проект благоустрою спортивного майданчика школи №106

- рішення постійної депутатської комісії ОМР, щодо благоустрою зазначеного спортивного майданчика

- проектно - кошторисна документрація на благоустрій спортивного майданчика школи 106

З повагою,

Олександр Степанюк

Одеська міська рада

Посилання