Щодо зняття обтяжень

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Кушнір, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Кушнір

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи зобовязаний державний виконавець вилучити усі записи щодо обтяження на рухоме та нерухоме майно у випадку скасування рішення суду, яке було підставою для накладення таких обтяжень?
2. Які дії повинен вчинити державний виконавець у випадку виявлення записів про обтяження рухомого майна, внесені у 2012 - 2015 роках, за відсутності будь-яких відкритих виконавчих проваджень та скасування рішення суду, яке було підставою для накладення таких обтяжень ще у 2015 році?
3. Чи повинен нести відповідальність та яку саме державний виконавець у випадку відмови вилучити записи про обтяження рухомого майна а відсутності будь-яких відкритих виконавчих проваджень та скасування рішення суду, яке було підставою для накладення таких обтяжень ще у 2015 році?

З повагою,

Тетяна Кушнір

Департамент з питань правосуддя та нацiональної безпеки, Міністерство юстиції України