Щодо змін до Закону "Про прокуратуру"

Доброго дня!
Авторами проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про Службу безпеки України» щодо удосконалення організаційно-правових засад діяльності Служби безпеки України (реєстраційний № 3196-д) розміщеного на офіційному сайті Верховної Ради України у розділі Прикінцеві та перехідні положення у п. 9 пропонується внести зміни до ряду законодавчих актів, зокрема, (п. 28) до частини першої статті 32 Закону України «Про прокуратуру» у якій автори пропонують слова «визначаються Законом України "Про запобігання корупції"» замінити словами «визначаються законами України «Про запобігання корупції» і «Про контррозвідувальну діяльність», а частину четверту статті 39 Закону України «Про прокуратуру» автори пропонують доповнити новим абзацом такого змісту: «Призначення прокурора на адміністративні посади, визначені частинами першою-третьою цієї статті, за винятком посади Генерального прокурора, здійснюється з урахуванням висновку перевірки Служби безпеки України, передбаченої Законом України «Про контррозвідувальну діяльність».
При цьому в поданні авторів законопроекту, у висновку Головного комітету (Голова Комітету О.Завітневич), у висновках інших комітетів будь яких обґрунтувань з цього приводу не наводиться взагалі.
Цей законопроект 28 січня 2021 року проголосований у першому читанні і призначений до розгляду Верховною Радою у другом читанні.
Запитувана інформація має публічний характер, стосується всіх без виключення чинних працівників прокуратури, цієї інформацією цікавляться і пенсіонери органів прокуратури.
Тому на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- про те, чи відомо Офісу Генерального прокурора, Генеральному прокурору про запропоновані авторами законопроекту зміни до ст. 32 і 39 Закону України «Про прокуратуру»?
- про те, чи опрацьовував законопроект (реєстраційний № 3196-д) Офіс Генерального прокурора? Якщо опрацьовував то які висновки були надіслані до Апарату Верховної Ради України?

З повагою,

Володимир

Генеральна Прокуратура України

1 Attachment