Щодо змін до інструкціїї про порядок перебування в районі здійснення ООС

Лебедь Михайло Олексндровч

Добрий день!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", прошу Вас надати мені:
1). копію наказу Командувача об'єднаних сил № 186 від 19.06.2018 (зміни до наказу Командувача об'єднаних сил № 26 від 26.04.2018 "Про затвердження Інструкції про порядок перебування в районі здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, осіб не залучених та військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших осіб, які залучаються до проведення таких заходів");
2). копії усіх інших змін до наказу Командувача об'єднаних сил № 26 від 26.04.2018;
3). якщо запитувана мною інформація частково відноситься до інформації з обмеженим доступом - витримки з запитуваних наказів, які є публічною інформацією.

Копії документів прошу Вас надіслати у письмовій формі або на адресу: 87515, м.Маріуполь, пр.Миру, 85, а/c № 102, або у електронній формі (скан-копії документів) на електронну поштову скриньку сайту "Доступ до правди".

Прошу Вас надати відповідь на цей запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це визначено у ч. 1 ст. 20 Закону "Про доступ до публічної інформації". Готовий відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк у разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, як це визначено у ч. 2 ст. 21 Закону "Про доступ до публічної інформації".

Нагадую, що згідно з ч. 2 ст. 1 Закону "Про доступ до публічної інформації", публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом.

Принагідно висловлюю від імені колег щиро дякую Вам за витримки з наказу Командувача об'єднаних сил № 26 від 26.04.2018, які не відносяться до інформації з обмеженим доступом.

Лебедь Михайло Олександрович,
член правління ГО "Правозахисна ініціатива"
14.12.2018

Лебедь Михайло Олексндровч залишив(-ла) коментар ()

Відповідь на аналогічний текст запиту отримала дружня організація.

Link to this

Лебедь Михайло Олексндровч залишив(-ла) коментар ()

На мій запит отримав відмову. Мовляв, інформація з обмеженим доступом.

Link to this