Щодо викладання посадовою особою в школі

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Як оплачувати години викладацької діяльності працівників, яким п. 4 постанови № 245 та п. 4 Положення № 43 заборонена робота за сумісництвом, окрім ведення викладацької, медичної, творчої та наукової діяльності? Зокрема, в нашій школі буде викладати предмет «Історія» особа, яка за основним місцем працює в місцевій раді та наділена повноваженнями посадової особи місцевого самоврядування. Частиною 1 ст. 25 Закону № 1700 посадовим особам місцевого самоврядування забороняється займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової та творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики зі спорту) або підприємницькою діяльністю, якщо інше не передбачено Конституцією або законами України. Тобто Закон № 1700 дозволяє посадовим особам місцевого самоврядування, крім своєї основної роботи, займатися за сумісництвом викладацькою діяльністю.
Посадова особа бажає викладати в школі у свій ОСНОВНИЙ робочий час. Однак це ж неможливо. Ми ж повинні якось оформити такого працівника в школі. Посадова особа не може ж просто так приходити до школи викладати години. Отже, єдиний вихід — це сумісництво і воно дозволено для посадових осіб ОМС, якщо це викладання. А сумісництво — це виконання роботи ПОЗА межами основного робочого часу. У зв’язку з цим виникають наступні питання.
1. Якщо ми приймемо посадову особу зовнішнім сумісником на викладання предмету «Історія», то чи вірно, що за основним місцем роботи їй слід змінювати графік роботи, щоб години роботи в місцевій раді не співпадали з годинами викладання у школі?
2. Як оплатити години викладання? Тут не можливо застосувати п. 3 Переліку № 43, де сказано, що педагогічна робота з погодинною оплатою праці в обсязі не більш як 240 годин на рік не вважається сумісництвом. Адже в нашому випадку — це сумісництво і педагогічне навантаження становить більше 240 годин на рік. Чи вірно, що таких працівників потрібно протарифікувати на підставі п. 64 Інструкції № 102?

З повагою,

Людмила

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]