Щодо виділення коштів на ремонт будинку

Олена Глушко

Київська міська державна адміністрація
01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36

Інформаційний запит
в порядку Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закону)

Відповідно до частини другої статті 1 Закону доступ до публічної інформації є відкритим, крім випадків, встановлених законом. Згідно статті 5 Закону, не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів. Згідно ст. 13, ч. 1 Закону, розпорядниками інформації для цілей цього Закону визнаються: суб'єкти владних повноважень – органи державної влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування. Згідно ст. 15 Закону, розпорядники інформації зобов'язані оприлюднювати: 1) інформацію про організаційну структуру, місію, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності та фінансові ресурси (структуру та обсяг бюджетних коштів, порядок та механізм їх витрачання тощо); 2) нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті розпорядником, проекти рішень, що підлягають обговоренню, інформацію про нормативно-правові засади діяльності; 3) перелік та умови отримання послуг, що надаються цими органами, форми і зразки документів, правила їх заповнення.

Прошу надати наступну інформацію:
1) Чи Київська міська державна адміністрація виділяла кошти на поточний і / або капітальний ремонт будинку, розташованого за адресою: м. Київ, Подільський район, вул. Оболонська, 9-9А, протягом останніх 5-ти років.
2) Якщо так, прошу надати інформацію, коли це відбулося, з якою метою, в якому обсязі та який був порядок витрачання цих коштів, включаючи копії звітності.

Відповідно до положень статті 22 Закону відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути отримана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації, що тягне за собою адміністративну відповідальність.
Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відома або має бути відомо хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

Наперед дякую за відповідь у термін згідно ст.20 Закону.

З повагою,
Глушко Олена Вікторівна

КМДА. Відділ забезпечення доступу до публічної інформації, Київська міська державна адміністрація

1 Attachment

Надсилаємо вам лист у прикріпленому файлі.

Звертаємо вашу увагу, що лист підписаний ЕЦП.

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42

Кизима Світлана Вікторівна,

1 Attachment

відповідь на запит 2801(з)