Щодо участі заступника міського голови І.Я. Клебана у відкритті магазину "Комора" в Тячеві

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Павло Етвеш, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Павло Етвеш

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
08 грудня 2015 р на сайті http://tyachivlife.com.ua/ опублікована стаття про відкриття в Тячеві приватного закладу "Комора". В статті зазначено, що серед гостей був присутній, а також перерізав стрічку заступник міського голови І.Я. Клебан.
Прошу надати інформацію про відповідність цього відвідування посадовим обов'язкам І.Я. Клебана, про доцільність та законність участі у розважальних міроприємствах у робочий час, а також інформацію про можливість організації подібних святкувань за участі посадовців Тячівської міської ради при відкритті інших комерційних об'єктів, наприклад, кіоска по продажі фаст-фуда.

З повагою,
Павло Етвеш

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти