Щодо реєстрації платником податків

Любов Крута

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Як обліковуються заклади, які обслуговуються централізованою бухгалтерією Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради, в Єдиному банку даних про платників податків — юридичних осіб:
- як "платник податків"
- як "не є платником податків" відповідно до п. 3.12 розд. ІІІ Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09 грудня 2011 року N 1588?

Якщо заклади, що обслуговуються централізованою бухгалтерією НЕ є платниками податків відповідно до даних Єдиного банку даних, то просимо надати інформацію:

чи користуються пільгою по земельному податку на земельні ділянки таких закладів відповідно до п.п. 282.1.4 Податкового кодексу України?
Чиї дані як платника податку визначати в податкових деклараціях: закладів чи централізованої бухгалтерії (або відділу освіти)?

З повагою,

Любов Крута

Andrey, Адміністрація Слобідського району Харківської міської ради

1 Attachment

Andrey, Адміністрація Слобідського району Харківської міської ради

1 Attachment