Щодо проведення судової експертизи

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Єськова Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Єськова Оксана

Доброго дня!

Вих 380/СЗ

За заявою громадянина Індії, що проживає на території України з 1991р, за допомогою втручання громадської організації "Самозахист підприємців" та громади міста Дніпро, Соборним відділенням поліції Дніпропетровського відділу поліції Головного управління поліції в Дніпропетровській області було відкрито кримінальну справу та внесено в ЄРДР за №12016040650004823. Справу відкрито за фактом підроблення документів по виконанню кредитного договору.

В ході слідства були вилучені оригінали документів кредитної справи та постановою від 09.01.2018року була призначена почеркознавча експертиза для вирішення питання:
чи виконано відпис від імені потерпілого в наданих кредитних документах.

Експертизу було постановлено до виконання НДЕКЦ МВС України.

Одначе, зіславшись на вітсутність спеціалістів у хінді, що начеб-то обумовлюється методикою проведення судових експертиз, у проведенні експертизи відмовлено.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Відповісти, яким чином у данному випадку слід встановити достовірність чи підробку підписів.

2. Надати Методику проведення судових графологічних експертиз.

З повагою,
Єськова Оксана,
ГО "Самозахист підприємців"

Міністерство юстиції України

[ Email has no body, please see attachments ]