Щодо Програми розвитку цивільного захисту

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Ратовалов, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Ратовалов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно Регіональної цільової Програми розвитку цивільного захисту Харківської області на 2021-2023 роки передбачається, зокрема, наступне:
"5.5. Придбання запасних частин для важкої інженерної техніки Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яка залучається для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у пожежонебезпечний та зимовий період."
В якому розмірі було фінансування цього заходу в 2021 році, яка саме техніка була відремонтована та який розмір фінансування запланований на 2022 рік? Якщо захід не виконується, то прошу зазначити з яких причих.

З повагою,

Олександр Ратовалов