Щодо прийнятих рішень по окремих категоріях НАЗК

Миткалик Сергій

Доброго дня!

Відповідно до частини першої статті 52-1 Закону України "Про запобігання корупції" стосовно осіб, зазначених у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, які належать до кадрового складу розвідувальних органів України та/або займають посади, перебування на яких становить державну таємницю, зокрема, у військових формуваннях та державних органах, що здійснюють оперативно-розшукову, контрозвідувальну, розвідувальну діяльність, а також осіб, які претендують на зайняття таких посад, заходи, передбачені розділом VII цього Закону, організовуються і здійснюються у спосіб, що унеможливлює розкриття їх належності до зазначених органів (формувань), у порядку, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції за погодженням із зазначеними органами (формуваннями).

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Надати інформацію про кількість розпочатих та завершених повних перевірок декларацій осіб, на які відносяться під окрему категорію осіб визначену статтею 52-1 Закону України "Про запобігання корупції" окремо у 2017 році та 2018 році.
2) Надати інформацію про кількість складених та направлених до суду протоколів окремо по ст. 172-5 КУпАП, окремо по ст. 172-6 КУпАП та окремо по ст. 172-7 КУпАП на осіб, які підпадають під категорію визначену 52-1 Закону України "Про запобігання корупції" окремо у 2017 році та 2018 році.
3) Надати інформацію про кількість завершених повних перевірок декларацій працівників Служби безпеки України.

З повагою,

Миткалик Сергій