Щодо правил перетину блокпостів в Донецькій і Луганській областях

Лебедь Михайло Олексндровч

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", прошу Вас надати мені копію наказу Командувача об'єднаних сил № 208 від 28.06.2018 про правила перетину блокпостів в Донецькій і Луганській областях, а також копії усіх додатків та зміни до цього наказу.

Інформацію прошу Вас надіслати у письмовій формі на адресу: 87515, м.Маріуполь, пр.Миру, 85, а/c № 102, та у електронній формі (скан-копію документу або гіперпосилання на нього) на електронну поштову скриньку сайту "Доступ до правди".

Прошу Вас надати відповідь на цей запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це визначено у ч. 1 ст. 20 Закону "Про доступ до публічної інформації". Готовий відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк у разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, як це визначено у ч. 2 ст. 21 Закону "Про доступ до публічної інформації".

Нагадую, що згідно з ч. 2 ст. 1 Закону "Про доступ до публічної інформації", публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом. Згідно з ч. 2 ст. 19 Закону "Про доступ до публічної інформації", заявник має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Лебедь Михайло Олександрович,
член правління ГО "Правозахисна ініціатива"
11.09.2018

Лебедь Михайло Олексндровч залишив коментар ()

Вичерпну відповідь на аналогічний запит отримала дружня організація.

Лебедь Михайло Олексндровч залишив коментар ()

Отримав вичерпну відповідь. Довго йшла поштою з Києва в Маріуполь.