Щодо плати за проживання в гуртожитку

Сергій Васильович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Деякі працівники нашого закладу освіти І-ІІ рівня акредитації проживають у студентському гуртожитку. Чи можна їм встановити «пільгову» плату за проживання?
Відповідно до ч. 5 п. 2 розд. ІІ Положення № 1452 за умови повного забезпечення здобувачів освіти певного закладу освіти жилою площею у гуртожитку можуть проживати працівники закладу освіти та інші громадяни. У нас студенти повністю забезпечені гуртожитком і окрім цього є вільні місця для проживання працівників закладу освіти, які цього потребують.
Конкретний розмір плати за проживання в гуртожитках встановлюється керівником закладу за погодженням з профспілковим комітетом студентів і розраховується відповідно до Порядку, затвердженого спільним наказом МОН, Мінекономіки та Мінфіну від 23.07.2010 р. № 736/902/758.
Плата за гуртожиток категорій проживаючих, які перераховані в п. 1 спільного наказу МОН, Мінмолодьспорту, Мінфіну, МОЗ від 28.03.2011 № 284/423/173 (наказ № 284/423/173) не перевищує граничного розміру, який передбачений даним наказом. Однак в наказі № 284/423/173 немає працівників закладу освіти. Тобто для них не передбачено меншої плати за проживання.
Тож підкажіть, будь ласка, чи є підстави для зменшення розміру плати за проживання в гуртожитку працівників закладу освіти? Можливо таку гарантію передбачити в колективному договорі? Чи буде це правомірно?

З повагою,

Сергій Васильович

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]