ЩОДО організації діяльності гуртків КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛОДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "Центр творчості та юнацтва Святошинського р-ну м.Києва"

Доброго дня!

За результатами розгляду доручення Заступника міського голови-секретаря Київської міської ради Бондаренко Володимира Володимировича № 225-КР-3279 від 26.07.2021 отримано інформацію:
- наказ № 01-к від 14.01.2020 «про прийом на посаду керівника гуртка Жидченко-Радченко О.В. » (без вказівки напряму діяльності гуртка) за підписом директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛОДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "Центр творчості та юнацтва Святошинського р-ну м.Києва" С. Рослякової;
- наказ № 15-к від 12.05.2020 «про переведення в постійні працівники» керівника гуртка Жидченко-Радченко О.В. » (без вказівки напряму діяльності гуртка) за підписом директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛОДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "Центр творчості та юнацтва Святошинського р-ну м.Києва" С. Рослякової
тобто громада міста Києва НАЙНЯЛА Жидченко-Радченко О.В. на посаду керівника гуртка ЗА НЕВИЗНАЧЕНИМ НАПРЯМОМ ДІЯЛЬНОСТІ.

За інформацією офіційного веб ресурсу - сайту https://ctdu-kiev.com.ua КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "Центр творчості та юнацтва Святошинського р-ну м.Києва"

закладка ПРО НАС/ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ
https://ctdu-kiev.com.ua/pro-nas/pedagog...
керівник гуртка Жидченко-Радченко О.В. не обліковується

закладка ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
https://ctdu-kiev.com.ua/платформи-на-як...
про діяльність гуртка керівником якого є Жидченко-Радченко О.В.
інформація відсутня

про розклад роботи та місце проведення занять гуртка Жидченко-Радченко О.В.
інформація відсутня

Супровідним листом № 107-4685 від 12.08.2021 заступник голови Святошинського р-ну м.Києва Н. Пазенко інформує – «Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація, в процесі виконання своїх обов’язків та наданих повноважень, не створює запитану інформацію і нею не володіє».
Разом з цим ЗУ «Про позашкільну освіту» вказує, Р.II ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ Стаття 10. Органи управління позашкільною освітою. Державний нагляд (контроль) у сфері позашкільної освіти абз 1. Центральні та місцеві органи виконавчої влади, у сфері управління яких перебувають заклади позашкільної освіти та які проводять діяльність у сфері позашкільної освіти, здійснюють управління діяльністю зазначених закладів освіти незалежно від підпорядкування, типів і форм власності. А місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування - виконують функції засновників щодо заснованих ними закладів позашкільної освіти та інше за переліком абз.6 ст.10.

Постанова Пленуму Вищого адміністративного суду України №10 від 29 вересня 2016 року пункті 2.4. зазначає:«у силу частини п'ятої статті 6 Закону № 2939-VI (Закону України "Про доступ до публічної інформації") доступ до інформації щодо розпорядження комунальним підприємством комунальним майном, зокрема, інформація про використання коштів, розподіл доходів від надання послуг (продукції, товарів), виплати заробітної плати працівникам, використання вкладів та дотацій з бюджетів, інші витрати, та прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно, може бути обмежено лише за умов, передбачених частиною п'ятою статті 6 Закону № 2939-VI. У цьому контексті така інформація є суспільно необхідною, а комунальні підприємства є її розпорядниками відповідно до пункту 4 частини другої статті 13 Закону № 2939-VI».
Виходячи з вище наведеного та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Напрям діяльності гуртка керівником якого є Жидченко-Радченко О.В.

2. Копію затвердженого Розкладу роботи керівника Жидченко-Радченко О.В. з визначеним місцем проведення занять на 2019-2020 навчальний рік.

3. Копію затвердженого Розкладу занять гуртків КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛОДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "Центр творчості та юнацтва Святошинського р-ну м.Києва" на 2019-2020 навчальний рік.

4. Тарифікаційний список працівників КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛОДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "Центр творчості та юнацтва Святошинського р-ну м.Києва" станом 01.09.2020

З повагою,

Elvira

Кобилковська Наталія Іванівна,

4 Attachments

225--3562 Ťæ: 16.08.2021

- 16.08.2021 # 08/1048 ()

" . "

צ Ħ

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Відділ організації діловодства,

4 Attachments

Ħ Φæ Ħ
ϧ ϧ ͦԦ ɤצ ϧ ͦΦæ

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]