Щодо оприлюднення ухвали ЛМР від 19.04.2018 про безкоштовний проїзд учнів на автобусних маршрутах та в електротранспорті

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Пономарева Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Пономарева Олена

Розпорядник інформації:
Львівська міська рада
пл. Ринок, 1,Львів,79008

Запитувач:
ПІБ: Голова ГО «Батьківська рада Львівщини» Пономарева О.В.
пошт.адреса: 79005, м.Львів, вул. Кониського, б.6, кв.15
ел.адреса: [email address]
тел. 067 270 52 56

ЗАПИТ
на отримання публічної інформації

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) щодо бюджетних коштів, наданих приватним навчальним закладам Львова:

На Пленарному засіданні сесії ЛМР, що відбулось 19.04.2018, депутатами проголосовано і прийнято ухвалу (з правками, оголошеними Г.Пайонкевич), котрою ухвалено встановити для дітей (учнів) шкільного віку протягом навчального року у дні навчання з понеділка по п’ятницю безкоштовний проїзд на автобусних маршрутах м. Львова загального користування та в електротранспорті (питання 27).

Станом на 07.05.2018 зазначена ухвала не оприлюднена у встановленому порядку на офіційному сайті ЛМР та відсутня інформація щодо її ветування чи підписання мером, загалом щодо її виконання. Зазначене спричиняє порушення прав школярів та їхніх батьків.

Враховуючи наведене, положення нормативно-правових актів з питань місцевого самоврядування:

1) Негайно оприлюдніть на офіційному сайті ЛМР ухвалу, прийняту депутатами ЛМР 19.04.2018, котрою ухвалено встановити для дітей (учнів) шкільного віку протягом навчального року у дні навчання з понеділка по п’ятницю пільговий – безкоштовний проїзд на автобусних маршрутах м. Львова загального користування та в електротранспорті (питання 27).
2) Надайте інформацію та копії відповідних документів, що свідчать про опублікування зазначеної ухвали ЛМР.
3) Надайте інформацію та копії відповідних документів щодо ПРИЧИН тривалого (всупереч вимог нормативно-правових актів) неопублікування та неоприлюднення вищевказаної публічної інформації - ухвали на офіційних ресурсах ЛМР.
4) Надайте інформацію та копії відповідних документів щодо притягнення осіб, винних у зволіканні, неоприлюдненні вищевказаної ухвали, що унеможливило її своєчасне виконання та спричинило порушення прав дітей на безкоштовний проїзд.

Інформацію просимо надавати, зберігши нумерацію поставлених запитань.

Якщо, ця інформація відноситься до інформації з обмеженим доступом, то надати наказ на її обмеження.
Якщо ця інформація містить персональні дані, то приберіть в документах персональні дані та надайте документи без персональних даних.
Якщо деякі з вищезазначених документів відсутні - чітко напишіть, що вони відсутні.
Згідно з частинами 1 і 4 статті 20 Закону № 2939 розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів із дня отримання запиту.

З повагою,
Голова ГО
«Батьківська рада Львівщини» О.Пономарева

07 травня 2018

secretariat rady,

2 Attachments

Львівська міська рада
Управління «Секретаріат ради»
79001, м. Львів, пл. Ринок,1, тел. 032 297 57 74, [1]www.lvivrada.gov.ua

Надсилаємо Вам відповідь на Ваш запит

Секретаріат Львівської міської ради

References

Visible links
1. http://www.lvivrada.gov.ua/