Щодо надання роз’яснень

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

16.05.2020 року набрала чинності постанова КМУ від 29.04.2020 р. № 375, якою передбачено установлення на період дії карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” , та протягом 30 днів з дня його відміни , працівникам надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома), доплати у граничному розмірі до 100 відсотків заробітної плати (грошового забезпечення).
З якої дати працівники мають право на встановлення доплати у розмірі до 100% посадовго окладу: з 12.03.2020 р., тобто з початку карантину, чи з 16.05.2020 року, тобто з дати набрання чинності постановою КМУ від 29.04.2020 р. № 375?

З повагою,

Гавриш Петро Якович

Zvernennia, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України отримало Ваш електронний лист та повідомляє.
Водночас інформуємо, що відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Зазначений лист містить прохання про надання роз’яснення, що потребує створення нового документу, тому відповідь не може бути надана відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

З повагою
Відділ доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян

Ураховуючи зазначене

show quoted sections

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України