Щодо надання інформації про використання бюджетних коштів

Леонід Данільченко

Доброго дня!
Частиною 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» визначено, що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. Оскільки ЗУ "Про доступ до публічної інформації" чітко визначено, що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, а саме які конкретні особи і на яких умовах одержали бюджетні кошти.Головний бухгалтер МОЗу Верета Л. свідомо порушуючи положення Закону України відмовляється надавати інформацію про використання бюджетних коштів у МОЗі, що викликає сумніви в професійності такого державного службовця.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): інформацію про нарахування та виплату матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань працівникам апарату МОЗу за період з 01 січня 2019 по 30 листопада 2019. Дані надати окремо по кожному державному службовцю, який отримував такий вид матеріальної допомоги із зазначенням П.І.Б. та суми отриманих коштів.
Інформацію про умови виплати матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань працівникам апарату МОЗу за період з 01 січня 2019 по 30 листопада 2019.
інформацію про притягнення Верети Л. за невиконання вимог ЗУ "Про доступ до публічної інформації".

З повагою,

Леонід Данільченко

Від: ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Верховна Рада України

Посилання

Від: МОЗ МОЗ

Посилання